ВАНЧО ДИМОВСКИ ДЕНЕС ПОЛНИ 34 ГОДИНИ

04.04.2013 20:48
DSC_0487_resize

Капитенот на Металург и долгогодишен репрезентативец на Македонија, Ванчо Димовски, денеска го слави својот 33 роденден. Од се срце му го честитаме личниот празник и му посакуваме среќа во животот, здравје и нови спортски успеси.

                                                                   РК Металург

Прочитано 286 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 6 =