ВАНЧО ДИМОВСКИ ДЕНЕСКА ПОЛНИ 35 ГОДИНИ

04.04.2014 20:51
18_resize

za tekst

Пикерот на Металург и на македонската репрезентација, Ванчо Димовски, денеска полни 35 години. На Ванчо му посакуваме добро здравје, среќа во животот и нови спортски успеси.

                                                           РК Металург

Прочитано 811 пати

(2) Коментари

  1. sreken rodenden care

  2. sreken rodenden

Напишете коментар


+ 4 = 11