ВЕЛЕ МАРКОСКИ ДЕНЕСКА ПОЛНИ 27 ГОДИНИ

05.04.2013 18:09
MJI_2434_resize2_resize

Левиот бек на Металург и на македонската сениорска репрезентација Веле Маркоски денеска наполни 27 години. На Веле му посакуваме среќа во животот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                          РК Металург

Прочитано 385 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 3