ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НОВИОТ НАВИВАЧКИ ДРЕС НА МЕТАЛУРГ

11.10.2012 17:16
419542_481422415221949_1593268381_n

Во новата сезона Металург излезе со нов дрес. Во новиот дизајн, покрај обележјата на Металург, на ракавите е ставено македонското знаме Цената на новиот производ е 700 денари, а може да се набави во фан-шопот на Металург, кој работи во салата “Борис Трајковски, за време на натпреварите од Лигата на шампионите и во салата “Автокоманда“, за време на натпреварите од СЕХА-лигата.

Фото:

Прочитано 1.210 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + 5 =