(Видео) Анте Токиќ – играч на натпреварот Металург – Татран Прешов

22.10.2018 09:15
MJI_2665_resize

СЕХА-лигата го прогласи нашиот Анте Токиќ за играч на натпреварот Металург – Татран Прешов.

Анте на оваа средба постигна девет гола.

.

Прочитано 136 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 11