(Видео) Цепелинот на играчите на Металург најдобар во изборот на СЕХА-лигата за последните неколку сезони

06.05.2020 14:35
52889900_1622088601227207_4207831085398097920_n

Маркетинг тимот на СЕХА-лигата објави видео со најубавите цепелини изведени во последните неколку сезони во ова регионално натпреварување.

За најубав цепелин е избран оној на Димитриоски и на Серафимов, изведен на средбата на Металург против Железничар во Ниш од 27 февруари 2019 година.

.

Прочитано 216 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 13