(Видео) Дел од тренингот на Јуле Црвенкоска

23.06.2016 18:29
13493418_108707356226378_1612666299_o

Црвенкоска е една од најдобрите тренери во семејството Металург, кому само оваа сезона му донесе шампионски титули во пионерска, кадетска и младинска конкуренција, а еве како изгледа дел од нејзиниот тренинг со децата од втрата смена на кампот на Металург.

Прочитано 719 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 2 =