(Видео) Двојната одбрана на Никола Даниловски во топ-5 одбрани во СЕХА-лигата за февруари

04.03.2019 22:46
DAR_4394_resize_resize

Маркетинг тимот на СЕХА-лигата ги објави петте најдобри голмански одбрани на натпреварите одиграни во месец февруари.

Во овој престижен избор се најде и нашиот голман Никола Даниловски со својата двојна одбрана на средбата против екипата на ППД Загреб.

Уживајте :

Прочитано 89 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 10