(Видео) Еден натпревар во летниот камп, играат школите на Тасеска и на Матлиески

25.06.2016 14:48
13524210_111198019310645_2096026921_o

Секојдневно се играат натпревари во нашиот летен камп, а децата се трудат како да играат во Лигата на шампионите…

Еве инсерти од натпреварот меѓу школите предводени од Никола Матлиески и од Даниела Тасеска.

Прочитано 600 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 7