Топ Вести

(Видео) Филип Кузмановски е најдобар среден бек на СЕХА-лигата во месец март

24.03.2018 11:59
29365441_1692051610841493_1875629531176370176_o_resize

По завршувањето на натпреварите во месец март, што воедно стана и крај на регуларниот дел на СЕХА-лигата, маркетинг тимот на лигата го одреди идеалниот тим на месец март. За најдобар среден бек на месецот е прогласен капитенот на Металург Филип Кузмановски.

.

Capture

.

Прочитано 244 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 9