Топ Вести

(Видео) Голот на Анте Токиќ е прогласен за најубав на средбата Металург – Цеље ПЛ

19.03.2018 14:45
_DSC0160_resize

Металург вчера извојува извонредна победа против фаворизираниот тим на Цеље ПЛ, а еден од четирите гоа на Анте Токиќ е избран за најубав гол на средбата.

.

Прочитано 309 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 7