(Видео) Голот на Милан Лазаревски избран за најубав на средбата Металург – Војводина

13.03.2019 12:02
DAR_8744_resize

Во традиционалниот избор на најубав гол по завршена средба, маркетинг тимот на СЕХА-лигата за најубав гол на натпреварот Металург – Војводина го избра погодокот на нашиот Милан Лазаревски.

Погледнете го овој прекрасен гол.

.

Прочитано 438 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 5