Топ Вести

(Видео) Голови, одбрани…најдоброто од 14. коло на Лигата на шампионите

04.03.2019 01:53
13483386_10153838190478666_1771712251062790540_o_resize-610x4061-610x406-610x406-610x406

По традиција, после секое одиграно коло во Лигата на шампионите, маркетинг тимот на ЕХФ ги избира петте најубави голови и петте најдобри одбрани на колото.

.

Еве го најдоброто од 14. коло:

Најубавите голови можете да ги видете на следниот линк.

Најдобрите голмански одбрани погледнете ги на следниот линк.

Најдобрата публика на колото видете ја на следниот линк.

Одбраниот момент видете го на следниот линк.

Идеалниот тим на колото видете го на следниот линк.

Прочитано 173 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 14