(Видео) Идеален тим на петтото коло на Лигата на шампионите

15.10.2018 08:50
Capture1_2102016_resize1-610x315-610x315

ЕХФ го објави идеалниот тим на петтото коло на Лигата на шампионите, а во него немаше место за ракометари на Металург.

Видеото можете да го погледнете ОВДЕ.

.

Capture

Прочитано 95 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − 5 =