(Видео) Металург ги почна подготовките за новата сезона

03.08.2017 21:48
DAR_9336_resize

Металург денеска и официјално ги стартуваше подготовките за новата сезона.

Еве што се случуваше  вечерва во Автокоманда.

 

Прочитано 1.410 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 8 = 17