(Видео) Многу забава во кампот на Металург

19.06.2016 18:32
13467847_102546806842433_481144196_o

Многу забава има во кампот на Металург, разновидна и за секој вкус. По напорните тренинзи, ова е мелем за нашите млади ракометари и ракометарки, па и за нашите тренери.

 

Прочитано 945 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 8 =