(Видео) Наградени најдобрите маски од маскенбалот во кампот на Металург

27.06.2019 14:43
65088681_2568938089784032_5005002488986730496_n

Традиционалниот маскенбал е секогаш долгоочекуван настан во животот на кампот на Академија Металург.

Децата темелно се подготвуваат и ги претставуваат своите креации.

Погледнете го видеото.

.

Прочитано 91 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 3