(Видео) Најубавите голови во СЕХА-лигата за месец ноември

03.12.2019 23:04
1_original_resize

По завршувањето на ноемвриските натпревари, маркетинг тимот на СЕХА-лигата ги објави петте најубави голови во месец ноември.

.

Стрелци на овие голови се:

5. Милан Милиќ (Металопластика)

4. Димитар Димитриоски (Вардар)

3. Милош Грозданиќ (Војводина)

2. Микита Валиупау (Брест Мешков)

1. Тимур Дибиров (Вардар)
.

Прочитано 26 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 − = 0