ВИДЕО: ПОГЛЕДАЈТЕ ШТО ИЗЈАВИЈА, ПО МЕЧОТ СО БАРСЕЛОНА, ХЕРОИТЕ НА НАТПРЕВАРОТ, МИТРЕВСКИ И ЦИНДРИЌ

24.02.2014 22:58
Прочитано 4.572 пати

(6) Коментари

  1. A sto Georgievski ne e HEROJ???

    • Херој е и Георгиевски, но не е во видеото. Да беше и тој – и за него ќе го кажевме истото.

  2. 😛

  3. Georgievski e heroj i toa kako! A dokaz za toa e sto bese vo studioto vo zivo na Alfa tv vednas po natprevarot!Jas mislam deka toa e mnogu pogolema zasluga da go vidat kako heroj vo celata drzava vo prenosot od natprevarot odkolku da go imase vo ova konkretno video :)

    • Господине Далибор, вие сте на сајтот на Металург. За нас подеднакво се херои сите и ние не делиме ниту еден наш ракометар. На видеото за кое зборуваме се изјавите на Митревски и Циндриќ, на други видеа имаме изјави на други наши ракометари. Ние не ги рангираме нашите ракометари.

      • Mojot komentar se odnesuvase konkretno na komentarot na “navivac” od predhodno.I jas istoto go mislam sto mi go odgovorivte vie no ocigledno ne go svativte mojot komentar i sto sakav da kazam! Bas toa sakav da kazam i jas deka site se heroi i da mu kazam na “navivac” deka ne treba da go bara georgievski bas vo ova video zatoa sto on bese povikan vo zivo na alfa tv kako eden od najzaslucnite za pobedata, a deka vo ova video mozese da se najde bilo koj od ekipata

Напишете коментар


4 + 2 =