(Видео) Последниот натпревар на Халил Јагањац за Металург

22.10.2018 09:35
MJI_2685_resize

Средбата против Татран Прешов стана последна за Халил Јагањац во дресот на Металург. Халил кариерата ќе ја продолжи во екипата на Нексе.

СЕХА-лигата со видео го одбележа овој настан, па погледнете го.

.

Прочитано 241 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 6 =