Видео: Последните две одбрани на Дарко Арсиќ

15.10.2016 22:54
AND_03171510016_resize

Дарко Арсиќ навистина блесна на средбата против Ла Риоха, но последните две одбрани ни ги донесоа двта бода на денешната средба.

Видеото е преземено од Gol.mk

 

Прочитано 2 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 9 =