(Видео) Сувиот лист на Шилегов во топ-5 голови на 10. коло на Лигата на шампионите

03.12.2018 10:40
MJI_3560_resize_resize

Прекрасниот сув лист на нашиот Мице Шилегов, на средбата со Татран Прешов, влезе во Топ-5 најубави голови на десетото коло на Лигата на шампионите.

.

Прочитано 418 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 5