Топ Вести

(Видео) Топ 5 голови од вторите четврт-финални средби во Лигата на шампионите

30.04.2018 10:21
ехфцл-640x360

Оле Рамел од Кил, Недим Ремили од ПСЖ, Бјарте Мирхол од Скјерн, Вуко Борозан од Вардар и Микел Хансен од ПСЖ се стрелците на петте најубави голови во вторите четврт-финални средби во Лигата на шампионите.

.

Прочитано 214 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 14