(Видео) Топ 5 најубави голови на 5. коло на Лигата на шампионите

21.10.2019 00:52
Валентин-Порт

Маркетинг тимот на ЕХФ ги одбра најубавите пет голови во петтото коло на Лигата на шампионите.

.

Автори на најубавите голови се:

5. Матијас Гидсел (ГОГ)

4. Бјорн Гудјонсон (Елверум)

3. Бојан Маџовски (Еурофарм Работник)

2. Арон Палмарсон (Барселона)

1. Валентин Порт (Монпелје)

.

Видеото можете да го видете ОВДЕ

Прочитано 65 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 8 =