(Видео) Топ 5 најубави голови на 7. коло на Лигата на шампионите

11.11.2019 01:27
image.aspx

Маркетинг тимот на ЕХФ ги одбра најубавите пет голови во седмото коло на Лигата на шампионите.

.

Автори на најубавите голови се:

5. Руи Силва (Порто)

4. Тимур Дибиров (Вардар)

3. Јосеф Пујол (ГОГ)

2. Мануел Штрлек (Веспрем)

1. Карлос Руезга (Спортинг Лисабон)

.

Видеото можете да го видете ОВДЕ

Прочитано 45 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 7