(Видео) Топ 5 најубави голови на третото коло на Лигата на шампионите

30.09.2019 01:19
4235_1569498050

Маркетинг тимот на ЕХФ ги одбра најубавите пет голови во третото коло на Лигата на шампионите.

.

Автори на најубавите голови се:

5. Мигел Мартинс (Порто)

4. Ласе Андерсон (Барселона)

3. Меди Бен Ромдане (Кадетен Шафхаузен)

2. Стефан Сунајко (Савехоф)

1. Роман Чарапкин (Татран Прешов)

.

Видеото можете да го видете ОВДЕ

Прочитано 98 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 9