Топ Вести

(Видео) Топ 5 одбрани на вторите четврт-финални средби во Лигата на шампионите

30.04.2018 10:39
1338067187_resize

Никлас Ландин и Андреас Волф од Кил, Сирил Думолин од Нант, Матијас Андерсон од Фленсбург и Винсент Жерард од Монпелје се голманите чии одбрани влегоа во топ 5 одбрани на вторите четврт-финални средби во Лигата на шампионите.

.

 

Прочитано 208 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 6 = 12