(Видео) Топ-5 одбрани во СЕХА-лигата за месец ноември

04.12.2018 10:48
ba6ffd566fc59088516d4b9e241d2e08_XL_resize_resize

Маркетинг-тимот на СЕХА-лигата ги објави најдобрите пет голмански одбрани за месец ноември.

.

Најдобри:

5. Бојан Перовиќ (Војводина)

4. Перица Лелиќ (Нексе)

3. Дејан Милосављев (Вардар)

2. Радивоје Ристановиќ (ППД Загреб)

1. Тудор Станеску (Стеауа)

.

Прочитано 44 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 4