(Видео) Тренинг на нашата селекција 2002/3 во склопот на кампот на Металург

17.06.2016 20:40
13441951_102314026865711_563774040_o

Селекциите на Металург, генерации 2002/3, се дел од кампот на Металург.

Под водство на Александар Јовиќ и на Даниела Тасеска, во Охрид се “брусат“ новите ракометни дијаманти на македонскиот ракомет.

Прочитано 790 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − = 2