Топ Вести

(Видео) Вања Илиќ го имаше најатрактивниот потег на средбата со Бешикташ

24.09.2017 20:58

Металург го загуби натпреварот со Бешикташ, во рамките на второто коло на Лигата на шампионите, но најатрактивниот потег на средбата го имаше Вања Илиќ, кој постигна ефектен гол.

 

Прочитано 1.674 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 3