(Видео) Жонглер ги израдува децата во кампот на Металург

19.06.2016 18:56

Се држеше како изнедување, кое целосно успеа. Жонглерска забава ги згреа срцата на нашите млади спортисти.

 

Прочитано 310 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 2