Влезници за натпреварот меѓу Металург и Еурофарм Работник

02.04.2019 14:17
DSC0171_resize1

Средбата меѓу екипите на Металург и на Еурофарм Работник, која е во рамките на второто плеј-оф коло, ќе се одигра в четврток во салата “Автокоманда, а со почеток во 18 часот.

За следење на овој натпревар, значаен за двете екипи, Металург ќе пушти во промет влезници по цена од 100 денари.

Влезниците ќе можат да се купат в четврток во просториите на РК Металург, а непосредно пред средбата и на касата во салата “Автокоманда“.

Прочитано 468 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 4