Во Каменица се одигра 3. коло на лигата на Металург во источната група. Резултати и табели

12.04.2016 12:17
12966063_895571473898189_242418743_n-610x406

Во Каменица се одигра 3. коло на лигата на Металург во источната група.

Постигнати се следните резултати:

Торо спорт – Брегалница 4-2 (девојки)

Торо спорт – Младинец 8-6 (машки)

Астра спорт – Брегалница 16-9 (машки)

Астра Спорт – Коцо Рацин 8-5 (девојки)

.

Табели:

Capture_resize

Прочитано 130 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 5