ВО ПРОДАЖБА СЕ НОВИТЕ ФАН-ДРЕСОВИ НА МЕТАЛУРГ

04.10.2013 13:24
1385098_10151765362343101_702556376_n

za tekst

Пристигнаа новите фан-дресови на Металург.

На утрешната средба, против екипата на Нексе, ќе работи нашиот фан-шоп, а првите 50 дреса ќе бидат продадени по промотивна цена од само 500 денари. Се работи за дресови со одличен дизајн и квалитет.

1385098_101517653643101_702556376_n_resize

Прочитано 2.357 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 6 =