ВО СИТИ МОЛ Е ОТВОРЕНО Е НОВО ПРОДАЖНО МЕСТО НА “КУПИКАРТАЗАСЕ“

08.11.2013 12:56
diners-club_resize

za tekst

skopje-city-mall_resize

Во Сити Мол е отворено е ново продажно место на “Купикартазасе“, кое се наоѓа во салонот на “Дајнерс Клуб интернационал“. Покрај другото, овде можете да се снабдете со влезници за натпреварите на Металург во Лигата на шампионите и во Гаспром СЕХА регионалната лига.

Напоменуваме дека од утре, со почеток во 12 часот, почнува продажбата на влезниците за натпреварот Металург – Вардар, од петтото коло на Лигата на шампионите. Влезниците можете да ги купите во сите продажни места на „КупиКартиЗаСе“, во Скопје и низ Македонија, и онлајн на www.kupikartizase.com.

Фото:

Прочитано 989 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 5 =