ЗАВРШИ ВТОРИОТ СЕМИНАР НА МЕТАЛУРГ ЗА ВТОРАТА СМЕНА НА КАМПОТ

21.06.2015 21:25
_DSC0373_resize_resize

za tekst

Вечерва заврши вториот семинар на Металург за трнерите од втората смена на кампот на Металург. Предавачот Данило Брестовац го одржа и вториот дел од теоретското предавање, а потоа додели и сертификати на сите тренери на Металург, кои се дел од кампот.

Прочитано 748 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 5 = 4