ЗЛАТКО МОЈСОСКИ НАПОЛНИ 31 ГОДИНА

16.11.2012 02:55
DSC_7226_resize_resize

Десното крило на Металург и македонската репрезентација, Златко Мојсоски, наполни 31 година. На популарниот Козла му го честитаме личниот празник и му посакуваме долг и среќен живот исполнет со безброј спортски успеси.

                                             РК Металург

Фото:

Прочитано 164 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 12